Basketbal: Levice prejavili záujem o účasť v Alpsko-jadranskom pohári

História - Patrioti Levice

BK Patrioti Levice - Basketbalový dres 21/22 - fanzone.sk

Niké SBL - Družstvá - Patrioti Levice

Tretí titul za päť rokov. Levice zvládli siedme finále a obhájili zlato -  Tretí titul za päť rokov. Levice zvládli siedme finále a obhájili zlato -  Športweb
Tretí titul za päť rokov. Levice zvládli siedme finále a obhájili zlato - Tretí titul za päť rokov. Levice zvládli siedme finále a obhájili zlato - Športweb

Basketbalová Liga majstrov: Patrioti Levice vyhrali vo štvrťfinále  kvalifikácie | SPORTNET
Basketbalová Liga majstrov: Patrioti Levice vyhrali vo štvrťfinále kvalifikácie | SPORTNET

ŠBK Junior Levice organizoval prvý turnaj európskej súťaže „EYBL - CE U15“  - Leviceonline.sk
ŠBK Junior Levice organizoval prvý turnaj európskej súťaže „EYBL - CE U15“ - Leviceonline.sk

Levice privítajú Oradeu, Kováč: "Bude to veľmi náročné" | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Levice privítajú Oradeu, Kováč: "Bude to veľmi náročné" | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Vstup do sezóny podľa majstrovského scenára: Levice v opojení  galapredstavenia novej posily | Športky.sk
Vstup do sezóny podľa majstrovského scenára: Levice v opojení galapredstavenia novej posily | Športky.sk

Patrioti Levice - Patrioti Levice 更换了封面照片

Oficiálny web - Patrioti Levice

Basketbal: Levice budú v polovici marca hostiť vyvrcholenie  Alpsko-jadranského pohára | SPORTNET
Basketbal: Levice budú v polovici marca hostiť vyvrcholenie Alpsko-jadranského pohára | SPORTNET

Kvalifikačný turnaj EYBL Junior CUP U20 - vyhrali domáce Levice | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Kvalifikačný turnaj EYBL Junior CUP U20 - vyhrali domáce Levice | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

NOVINKY - ŠBK JUNIOR LEVICE

Dočkali sa! Levice senzačne vyhrali v Haife a sú v hre o postup | JOJŠPORT

Striedanie generácií v ŠBK Junior Levice, prioritou práca s najmladšími a  ešte užšia spolupráca s Patriotmi - Patrioti Levice
Striedanie generácií v ŠBK Junior Levice, prioritou práca s najmladšími a ešte užšia spolupráca s Patriotmi - Patrioti Levice

DOMOV - ŠBK JUNIOR LEVICE

Levice neuspeli na Cypre, prehrali s Keravnosom 77:68 | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Levice neuspeli na Cypre, prehrali s Keravnosom 77:68 | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

O nás - Patrioti Levice

Varšava zabudnutá, ide sa odznova a naplno: Levice pripravené čeliť fínskym  snajperom | Športky.sk
Varšava zabudnutá, ide sa odznova a naplno: Levice pripravené čeliť fínskym snajperom | Športky.sk

Sen o Lige majstrov sa skončil na prvej prekážke. Basketbalisti Levíc  prehrali s Larnakou - Sen o Lige majstrov sa skončil na prvej prekážke.  Basketbalisti Levíc prehrali s Larnakou - Športweb
Sen o Lige majstrov sa skončil na prvej prekážke. Basketbalisti Levíc prehrali s Larnakou - Sen o Lige majstrov sa skončil na prvej prekážke. Basketbalisti Levíc prehrali s Larnakou - Športweb