Home

nevhodný topánky zriedka jiri kral badminton Buďte nadšení stonanie koža

Mostecký Jiří Král mistrem republiky v badmintonu - Novinky

Mistrovstvi Ceske republiky v badmintonu, ctvrtfinale v kategorii muzske  dvouhry Jiri Kral - Daniel
Mistrovstvi Ceske republiky v badmintonu, ctvrtfinale v kategorii muzske dvouhry Jiri Kral - Daniel

Badmintonista Král je poprvé českým králem, uspěl na šampionátu v  Budějovicích - iDNES.cz
Badmintonista Král je poprvé českým králem, uspěl na šampionátu v Budějovicích - iDNES.cz

Jiří Král | Athlete

Jiří Král mistrem republiky v badmintonu: Mostecké listy

Badmintonista Jiří Král vybojoval bronz na Evropských akademických hrách -  INFO - zpravodajský portál ZČU
Badmintonista Jiří Král vybojoval bronz na Evropských akademických hrách - INFO - zpravodajský portál ZČU

Badmintonovými šampiony jsou favorizovaní Král a Švábíková - iDNES.cz

Jiří Král VS Milan Ludík | BADMINTONOVÝ KVÍZ - YouTube

Wolfgang Gnedt vs Jiří Král (MS, Qualifier) - LI-NING Czech Open 2018 -  YouTube
Wolfgang Gnedt vs Jiří Král (MS, Qualifier) - LI-NING Czech Open 2018 - YouTube

Český Badmintonový Svaz — Milová s Jiřím Králem získali na Akademickém  mistrovství ČR zlatý double
Český Badmintonový Svaz — Milová s Jiřím Králem získali na Akademickém mistrovství ČR zlatý double

Jiří Král (CZE) - Enogat Roy (FRA)

Kam o víkendu na jihu Čech za sportem? Budějovice hostí šampionát v  badmintonu - Prachatický deník
Kam o víkendu na jihu Čech za sportem? Budějovice hostí šampionát v badmintonu - Prachatický deník

Czech Badminton - 🇩🇰 V Dánsku se včera děly věci! 🤯 🔝 Jirka zaskočil v  tamní extralize bývalého osmého hráče světového žebříčku (v současnosti  22.) Hanse-Kristiana Vittinghuse, kterého udolal po třech vyrovnaných  setech! 🇨🇿💪 Gratulujeme ...
Czech Badminton - 🇩🇰 V Dánsku se včera děly věci! 🤯 🔝 Jirka zaskočil v tamní extralize bývalého osmého hráče světového žebříčku (v současnosti 22.) Hanse-Kristiana Vittinghuse, kterého udolal po třech vyrovnaných setech! 🇨🇿💪 Gratulujeme ...

Plzeňští badmintonisté zářili na turnaji v Praze, obsadili první i druhé  místo | Sportovní Plzeň
Plzeňští badmintonisté zářili na turnaji v Praze, obsadili první i druhé místo | Sportovní Plzeň

Badmintonistka Švábíková má sedmý titul z domácího mistrovství, poprvé se  radoval Král - Sport.cz
Badmintonistka Švábíková má sedmý titul z domácího mistrovství, poprvé se radoval Král - Sport.cz

EUSA
EUSA

Český Badmintonový Svaz — MČR v badmintonu: Jiří Král zdolal Mendreka,  Maixnerová překvapením ženské soutěže
Český Badmintonový Svaz — MČR v badmintonu: Jiří Král zdolal Mendreka, Maixnerová překvapením ženské soutěže

18.1.18 - 3. EXTRALIGOVÉ KOLO V NEDĚLI 21. 1. OD 14 HODIN ČESKÉM KRUMLOVĚ |  SK Badminton Český Krumlov
18.1.18 - 3. EXTRALIGOVÉ KOLO V NEDĚLI 21. 1. OD 14 HODIN ČESKÉM KRUMLOVĚ | SK Badminton Český Krumlov

Český Badmintonový Svaz — Páté místo za šest vyhraných zápasů. Jiřímu  Královi se v Lotyšsku dařilo
Český Badmintonový Svaz — Páté místo za šest vyhraných zápasů. Jiřímu Královi se v Lotyšsku dařilo