SP Aspen 2022/2023 [lyžovanie dnes]: program, výsledky LIVE | BetArena.sk

SENZÁCIA: Slovensko získalo na MS v súťaži tímov striebornú medailu

Petra Vlhová dnes výsledky - obrovský slalom / MS v lyžovaní | Šport.sk

Prinášame kompletný program priamych prenosov MS v alpskom lyžovaní na RTVS

Petra Vlhová vo svojej kariére získala už piatu medailu z MS (1-3-1) |  Dukla - Vojenské športové centrum
Petra Vlhová vo svojej kariére získala už piatu medailu z MS (1-3-1) | Dukla - Vojenské športové centrum

Petra Vlhová a medaila v slalome? To je najviac, tvrdí Rastislav Mažgút |  SPORTNET
Petra Vlhová a medaila v slalome? To je najviac, tvrdí Rastislav Mažgút | SPORTNET

Nominácia na MS v alpskom lyžovaní v Aare: Slovensko bude mať deväťčlenné  zastúpenie | TVNOVINY.sk
Nominácia na MS v alpskom lyžovaní v Aare: Slovensko bude mať deväťčlenné zastúpenie | TVNOVINY.sk

Rodáčka z Liptova zabodovala. Vlhová má striebro z majstrovstiev sveta v  zjazdovom lyžovaní | Regióny.zoznam.sk
Rodáčka z Liptova zabodovala. Vlhová má striebro z majstrovstiev sveta v zjazdovom lyžovaní | Regióny.zoznam.sk

Petra Vlhová ide Super-G v St. Moritz - kompletné informácie o pretekoch a  štarte
Petra Vlhová ide Super-G v St. Moritz - kompletné informácie o pretekoch a štarte

Na Slovensku sa môže oslavovať: Petra Vlhová s prvou medailou z  majstrovstiev sveta! | Športky.sk
Na Slovensku sa môže oslavovať: Petra Vlhová s prvou medailou z majstrovstiev sveta! | Športky.sk

VIDEO Petra Vlhová vo Flachau vyhrala, opäť zdolala aj Shiffrinovú slalom zjazdové  lyžovanie
VIDEO Petra Vlhová vo Flachau vyhrala, opäť zdolala aj Shiffrinovú slalom zjazdové lyžovanie

MS: Slováci zdvihli tlak nemeckého šéfa, ten mal chuť odletieť | Šport.sk

MS v alpskom lyžovaní | 7sport.sk

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE-MS: Som spokojná, aj keď som chcela zlato, vraví Petra  Vlhová
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE-MS: Som spokojná, aj keď som chcela zlato, vraví Petra Vlhová

Fantastické! Petra Vlhová získala striebornú medailu na MS v zjazdovom  lyžovaní 2019 (video) - SITA.sk
Fantastické! Petra Vlhová získala striebornú medailu na MS v zjazdovom lyžovaní 2019 (video) - SITA.sk

Ester Ledecká sa pre zranenie nepredstaví na MS v alpskom lyžovaní 2023 |  SPORTNET
Ester Ledecká sa pre zranenie nepredstaví na MS v alpskom lyžovaní 2023 | SPORTNET

Preview MS v alpskom lyžovaní v St. Moritzi 2017: Slovensko s historickou  šancou na medailu -
Preview MS v alpskom lyžovaní v St. Moritzi 2017: Slovensko s historickou šancou na medailu -

HNonline.sk - Vlhovej prvé preteky na MS nevyšli, zlatú medailu získala  Shiffrinová
HNonline.sk - Vlhovej prvé preteky na MS nevyšli, zlatú medailu získala Shiffrinová

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím