Home

Kréta večný kus slovensko macedonsko basketbal Kramář nervózny ovocný

Niké SBL - Pobiť sa o víťazstvo hlási Brodziansky, hrať proti Dánsku ešte o  niečo znie od Nagliča. Slováci majú pred sebou Severné Macedónsko
Niké SBL - Pobiť sa o víťazstvo hlási Brodziansky, hrať proti Dánsku ešte o niečo znie od Nagliča. Slováci majú pred sebou Severné Macedónsko

Slovenskí basketbalisti si poradili so Severným Macedónskom: Šanca na  postup stále žije! - Fotografia č.3 | Športový Čas
Slovenskí basketbalisti si poradili so Severným Macedónskom: Šanca na postup stále žije! - Fotografia č.3 | Športový Čas

BASKETBAL MUŽI: Slovensko - Macedónsko

Slovensko nedohralo prípravný zápas s Macedónskom: Jeden z hráčov opľul  rozhodcu! | Športky.sk
Slovensko nedohralo prípravný zápas s Macedónskom: Jeden z hráčov opľul rozhodcu! | Športky.sk

BK Zvolen - 🏀mládež vo farbách 🇸🇰 FIBA challenge cup U20 - Skopje (MKD)  Severné Macedónsko – Slovensko 44:75 viac o zápase ➡️  https://slovakbasket.sk/fiba/slovenky-odchadzaju-zo-skopje-bez-jedinej-prehry/  celkový prehľad ⬇ http://www.fiba ...
BK Zvolen - 🏀mládež vo farbách 🇸🇰 FIBA challenge cup U20 - Skopje (MKD) Severné Macedónsko – Slovensko 44:75 viac o zápase ➡️ https://slovakbasket.sk/fiba/slovenky-odchadzaju-zo-skopje-bez-jedinej-prehry/ celkový prehľad ⬇ http://www.fiba ...

Hlúpe chyby zmarili šancu na výhru. Slovenskí basketbalisti nestačili na  Macedónsko | Šport7.sk
Hlúpe chyby zmarili šancu na výhru. Slovenskí basketbalisti nestačili na Macedónsko | Šport7.sk

Predkvalifikácia ME 2025: SEVERNÉ MACEDÓNSKO – SLOVENSKO 79:75 | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Predkvalifikácia ME 2025: SEVERNÉ MACEDÓNSKO – SLOVENSKO 79:75 | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Basketbal: Slovensko v predkvalifikácii nestačilo ani na Severné Macedónsko  | SPORTNET
Basketbal: Slovensko v predkvalifikácii nestačilo ani na Severné Macedónsko | SPORTNET

Slováci zdolali S. Macedónsko 82:73, postupová šanca žije | JOJŠPORT

Mládežnícke basketbalové reprezentácie spoznali súperov na ME | Šport.sk

LIVE: Severné Macedónsko - Slovensko dnes predkvalifikácia ME v basketbale  2025 | SPORTNET
LIVE: Severné Macedónsko - Slovensko dnes predkvalifikácia ME v basketbale 2025 | SPORTNET

Slováci zdolali S. Macedónsko 82:73, Naglič: "Výborný zápas" | Košice Online

Niké SBL - V druhom vystúpení predkvalifikácie MS 2023 prehralo Slovensko  so Severným Macedónskom
Niké SBL - V druhom vystúpení predkvalifikácie MS 2023 prehralo Slovensko so Severným Macedónskom

Slovenskí basketbalisti musia zdolať Dánsko, Nóri Macedóncov

Basketbal Slovensko – Macedónsko - YouTube

Slovensko prehralo so Severným Macedónskom - predkvalifikácia MS v  basketbale 2023 | SPORTNET
Slovensko prehralo so Severným Macedónskom - predkvalifikácia MS v basketbale 2023 | SPORTNET

Slovensko - S. Macedónsko, LIVE STREAM predkvalifikácia MS v basketbale  2023 | SPORTNET
Slovensko - S. Macedónsko, LIVE STREAM predkvalifikácia MS v basketbale 2023 | SPORTNET

Tréner Slovákov nevešia po neúspechu hlavu: Takáto prehra sa ešte dá  zvrátiť! | Športky.sk
Tréner Slovákov nevešia po neúspechu hlavu: Takáto prehra sa ešte dá zvrátiť! | Športky.sk

Niké SBL - „U16“ nestačila na Macedónsko

🏀 Štvrtok o 18.00 hod. v Leviciach, Slovensko – S. Macedónsko vstupenky v  predaji online: https://www.ticketportal.sk/event/Sl… – demokrat.sk
🏀 Štvrtok o 18.00 hod. v Leviciach, Slovensko – S. Macedónsko vstupenky v predaji online: https://www.ticketportal.sk/event/Sl… – demokrat.sk

Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Slováci  prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Športweb
Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Športweb